Kada jega ieguldit zurkas
man ari ir 2 ar gandriz 400 
Vairak stipraku pokemonu dotaja bridi. Man tas daudz ko izsaka jo fcuk mans laikam ir vienigais dzeltenais ogre un man vajag stiprus pokemonus pec iespejas vairak lai varu atslanit zilos un sarkanos
mans sodien pat izdauzija zali ar 1.5 k cp
ar tiem ko redzeji augstak
uz bridi biju vinu privatizejis
tas bridis bija apmeram h 
Sitie divi raticate kas man ir nosita golbatu kas bija ar lielaku cp ka abiem kopa 
Hunters 
es Sestdien uz ogri braucu bus japaskatas kas tur daras 
Man ir 3 zales ka zilajai komandai un 3 atstaju sarkanajai, tomer cik palureju… Nekas dizs, lidis pie manam zalem, atkarosu ari vinu zales 
Saku ka ir
man ka dzeltenajam ir vaks
parejiem ir ok 
Nu mans viens pats sitas ka jau parasti, tape ari censos max cp dabut un stiprus base pokemon 
Es ari esmu vieniga zila kas spurojas preti, dranki sarkanie bija okupejusi Tukumu 
He he he mos bus jaaizbrauc kad bus pietiekosi daudz stipru pokemonu ko atstat paciemoties tukuma 
riga sarkanie ari daudz ehh
ta tracina 
Kape tik maz izvelas instinktus? 
Man tie spocini patik
tapec team mystery XD
Bet ja sarkanie ir topa 
Nav jau ta ka es stavetu uz vietas 
Man ar vini patik bet I will have all of them so I prefere instincts above evrything else 
es gan team mystic panemu jo saistiba ar evoluciju tpc man patik 
It was funny first time and its boring second time 
Does it work? 



