Rundāles Pils apmeklējums - Dārza svētki 20.06

Heisā hopsā!

  1. jūnijā, sestdienā, Pilsrundālē sagaidāmi Dārza svētki, kuru ietvaros notiks daudz dažādas aktivitātes.

Pats objekts, ir gana plašs un liels, kurš ne tikai aizņem, bet prasa daudz laika sevis apskatei un izpētei, sākot no izstabām un kapenēm, beidzot ar pašu Dārzu.

Dažādi, priekšnesumi, orientēšanās, pasākumi, amatnieku tirgi un daudz, kas cits.

Ir piedāvājums šo vietu visiem gribētājiem apmeklēt (mums tādu bija gana daudz) atsevišķi, izbaudot tā daiļumu nesteidzīgi visas dienas garumā un ja atliks laiks, varbūt paviesoties kur citur.

Programmas sākums ir 10:00, bet būsim gana realistiski - ierašanos turp varētu plānot uz kādiem 12
Sakarā ar transportu, protams nāksies palauzt galvu, atkarībā no tā, kas vēl pievienotos.

Tuvāk datumiem, šo pasākumu aktualizēsim. Faktiski nepilns mēnesis…
Kurš būtu gatavs atsevišķam izbraucienam uz Pilsrundāli?

  • Esmu gatavs, kaut ar kājām
  • Būs auto vai aizvedīs mani, braukšu
0 voters
2 Likes

Ja es braukšu ar autiņu no Bauskas tad varu būt tur gandrīz vienos.
Bet, ja no Iecavas, tad varu būt apmēram 11:00. Man nesanāk uz tiem 12:00 :sweat_smile::laughing:

o! Edžu arī beidzot varēs redzēt ;D

Biļetes arī diezgan demokrātiskās cenās :ok_hand:

3 Likes

Par šo nezinu vēl, padomāšu vēl. Augustā jau brauciens. uz Pilsrundāli man 2+h jābrauc.

1 Like

Var jau Rīgā pārlekt pie kāda cita mašīnā :grin:

1 Like

Teorētiski, jāpadomā bik

Runājot par auto - 4 cilvēkus varu uzņemt droši.
Bagāžniekā nelikšu nevienu - tur nav ērti. Riepa traucēs :smiley:

2 Likes

Kā vsp izskatās, rundāles pils, un pēctam arī plānojas kāds afterparty, vai nav nekas baigi domāts

Pēc spēles tikko kā reiz prasās to touch some grass, smell some tulips :laughing:

Baigi plānots nav, bet tas uz vietas parasti noskaidrojas - ja nav noguruši, gribas kkur vēl pasēdēt, paēst utml

3 Likes

Ir iespējams ka ņemu līdzi savu mammu un māsu, kas no Nīderlandes atbraukusi būs uz šo laiku (viņas atsevišķi ies no mums), bet tādā gadījumā nevarēšu palikt uz nekādu afterparty, jo būs man jāved mājup viņas. Izņemot, ja tas ir kaut kas kā kāds foodplace piem. Tad ganjau varētu.

Izskatās, ka būs man arī darba pasākums iepriekšejā dienā (19. jūnijā), laivošana un tad atpūta pie upes, varētu ievilkties naktī, arī, takā baigi pilnā nogale man sanāk haha

2 Likes

Ap cikiem domāts izbraukt? Man, ja kas, ļoti labi derētu no Vecrīgas/centra ap 11.00 bet varu brīvi pielāgot savus rīta plānus

Šodien lkm visi no Rīgas braucēji tiekamies, tad jau sarunāsim.
Ap 11iem izbraukšana arī būtu

4 Likes