Gangsta uz beigām neliela vilšanās sanāca, kā jūs domājat?
Kādas beigas. Turpini lasīt mangu.
Izskatās ka prisom school turpināsies nākotnē, jo notīzoja Kate, best grill Rise un vēl story releated varones(lasiet mangu b**)
God Eater still neesmu pabeidzis.
No šīs sezonas cik pats skatījos, Gangsta, Prison School, Shinometa likās normālākās, ja neskaita iepriekšējās sezonas atlikumus(Shokugeki, Arslan). Neesmu skatījies gate, laplace un dažas citas iepriekš minētās.
Noskatijos Gate šodien un tā jau neko bija. Negaidiju neko ļoti īpaši jaunu un satriecošu, takā vīlies tiešām nebiju, pat gaidru otro sezonu, kas iznāks ziemā 