Es sapratu
Man divnieks no meitenes gifiem visvairāk prātā palika kaut kāda dejojoša loli meitene un tā ar sarkanajuem matiem no Kiznaiver 
Kaut kas nepatīk? 
dejojošā loli?
Es viņu uzliku like uz nedēļu un prikola pēc.
Kā to var atcerēties… Žēl, ka kiznaiver gifu pazaudēju, tas bija labs. 
Viņam viss nepatīk. XD
Jap jap šis arī ir tas gifs… Ahhh… tad tapēc viņa tik ātri pazuda 
Kā jau īstenai cacai 
Labāk palīdzi atrast kiznaiver gifu, tas bija labs. 
googles aggressively
Bruhhh… tur es gan nevarēšu palīdzēt jo es viņu atceros tikai kā bildi
Zinu tikai to ka tur bija tā sarkanmate 
Ah šitas sūds
Āaa jā, šitas arī ir veri nice
Ohhh… tagad es atceros šo gifu 
Ba divniek, kura man bij pirmā bilde
Kā lai es to zinu? xD
Es nevaru atcerēties, kurš tieši ma nbij pirmais avatārs ;D
Ja parādīsi kaut ko, varbūt atcerēšos. 
Perhaps. 
Tas man vairāk pat @NightScorpion54 atgādina. XD
