Bļāviens
Šitas man bij lielāko daļu laika
@NightScorpion54 bija souleaters profilā vairāk man šķiet
@Mr_Bunny iz senāka podkāsta. ![]()

Pareizi soul eaters XD
Tad šito ar laikam likšu tad 
Muhahā! Oriģinālais Menestrels ir atpakaļ.
Vai šī ir kaut kāda nostaļģijas tematiskā nedēļa??
Savu pirmo avataru gan neatceros… tas droši vien bija kaut kāds Šreka gifs 
Mēs esam interneta-veci, nenosodi mūs.
Es jau nenosodu, tik liekas ironiski, ka runājot par to, ka nevajag tematiskās nedēļas, izveidojās sava veida tematika ![]()
Tad es laikam skaitos interneta pusmūžā ![]()
Sākumā viņam bija Darken then Black un tad tikai parādījās Soul Eater 
Izklausās, ka reiz forums bijis citādāks!
:you_die:



:deal_with_it_like_madmaid:
Ohhh… pareizi tevi es sākumā iepazinu kā meiteni kas ir pārāk dziļi iegājusi shreka fandomā XD
What, man likās viņa jokoja. 
Varbūt arī nebija tieši avatārs bet tā fona bilde (avatāram uzspiežot virsū) bija shers 
Un beigās izrādījās ka es ne velna neatceros XD
Tikai tagad visu kārtīgi izlasīju. Diezgan oriğināla ideja 
Iespaidīgākais šajā ir tas, ka mēs atceramies savus avatārus.
Nemaz nepieminot jautro faktu, ka tēma, kuras mērķis bija nopauzēt tematiskās kustības, radīja jaunu tematisko kustību.
Patiess paradokss
Vai arī forumiešu spītība. 