Whatsapps ievieš subscriptionus. Šobrīd gan tādas kosmētiskas lietas tikai - var aplikācijas ikonu mainīt, kaut kādus themes, skaņu toņus utt., bet redzēs vai viņi ar to apstāties ![]()
Nu next move ads…
Varbūt kādam aktuāli, var bezmaksas nodot koku lapas pēc rudens.
drīz vajadzēs noskatīties 20 sec ad pirms ziņu lasîšanas ![]()
Kas jums tur Rīgā notiek? Katru dienu kā atver ziņas tā atkal kaut kas deg
Zini… Es ar par šo sāku domāt. Bišku pārāk bieži
Man drīzāk ir sajūta, ka mēdiju uzķēra labus cipars uz ugunsgrēkiem un tādēļ turpina veidot sižetus.
Uzvelkam folija cepures un izliekamies, ka tas nav darīts iespējamas kompensācijas dēļ ![]()
![]()
Bet negaidīti, negaidīti
Bet varbūt…
Šizetam ir jābūt. Par katru cenu. Katru!
Var vēl tālāk. Mēdiji uzķēra labus ciparus un sāka veidot ugunsgrēkus, lai ir vairāk par ko rakstīt ![]()
Latvijas animācija, Disney+
Oho :o man šķiet, tad maija spēļu vakaru jau varētu jaunajā loftiņā, ne?
@xHorrorGirlx
Ideja nav slikta tik jāskatās kā ar dienas izvēli jo viņi svētdienās nestrādā diemžēl
Mēs visi uztraucamies, kā notiks šī ģeneratora utilizācija. Tā pa šo nakti ir daļēji utilizēta, jo viss vērtīgākais ir nozagts.
Oo, mūsu U18 jaunieši uzvarējuši amerikāņus un spēlēs pusfinālā (un arī vēlāk - par kādu medāli):
Tagad tik jāgaida kad CSDD skatē atklās kādā vecā bembja slieksnī iemetinātu vēja ģeneratora spārnu. :D
Laba jūrascūka. Ja Mobilly atgādinātu, ka visas Mobilly stāvvietas ir bez maksas būtu vēl labāk. :D
