Posts it kā no 9. datuma
Aaa lol. Bet nu ganjau šodien ar tur tādas lietas darās, spriežot pēc radara
Vai Latvijā arī var gadīties viesuļvētras? Man vienmēr licies, ka te baigi nenotiek dabas katastrofas (izņemot krusa)
![]()
Mēdz būt pa kādam viesulim uz jūras
Dabas stihijas mums baigi nav, vienīgais ir stiprs vējšs kas var izgāzt kokus vāji iesakņojušos/vājā pamatnē, un krusa milzum un sniega vētras ziemā
Pāris gadus atpakaļ viena bija un nahrenizēja māju D:
Ja vajag pilno rakstu, varu ielikt šeit ![]()
Tikmēr Iļguciemā. Gana labi zināms krustojums. Tur 3 promiles un taisnais virziens, kurā ir tikai 30km atļautais. Šeit laikam pārskatījās un sajauca ar 80 ![]()
Laikam visi dzīvi, bet nu pamatīgi cietuši.
Tramvajs vnk no sliedēm notriekts, sākumā vispār nesapratu no kurienes tas brauca, bet trieciens tāds, ka auto apmeta pretējā virzienā.
Labi, ka hipotēkai palikusi pamata summa palielam
Vismaz pēc “nesapratu” locījuma tu kā piedzīvojis klātienē
Domā šis no Muzeju krātuves puses lidoja? Tur izskatās, ja nebūtu patrāpījies priekšā tramvajs, šis būtu apstājies kokā.
Vismaz pēc video spriežot, no kuras puses tramzis iemīzīts, sanāk tā, no citurienes nav ![]()
Pa lielam jā, būtu izlidojis cauri žogam
Ja domā par jaunu telefonu, tad ir īstais brīdis.
Carl Pei runā visādus brīnumus. Arī varēt būt ļoti selektīvi dati, piemēram, ja runa ir par CMF phone kurš ir NOTHING ultra budžeta variants.
fakts ka tā nebija vienkārša avārija, bet divu helikopteru sadursme
rip, man patīk viņa māksla.
Kaut kā Brāzilija pēdējā laikā utilizē cilvēkus gana publiski
To izmet pāri margām, to šeit. Lai gan dīvaina avārija, 2 helikopteru sadrusme. Kā? ![]()
Kā dzidātājam bija viņam savs stils.
oh no…