Pirmā raža
Ja neskaita lokus
Ja ir vārds, kas nozīmē “viss, kam es pieskaros mēdz nomirt”, tad tas ļoti labi mani raksturo. Bet man šogad ir tomāti un paprika, kurus sāku pa dienu likt laukā, un orhideja, kas man jau sen likās nomirusi bet laikam nē… Ja kāds var pateikt, kā sauc to, kas stāv aiz sveces, es būtu pateicīga.
Šo nevar pierādīt, bet man liekas, ka augiem patīk māksla un aromaterapija.![]()
Ja kādam gadās ekstra augi, labprāt tos paņemšu!
kārtējais augs ko latviski dēvē par naudas koku
Paldies! Šo man divreiz ir dāvinājusi audzināmās klases vecāki, cenšas man izpalīdzēt
Man opis, kad audzēja rozes vecajā siltumnīcā (kur bija krāsns apkure), slēdza arī klasisko mūziku, kad darbojās ar tām. Tām deva komplimentus un izauga tādas kuplas, ellišķīgi samtaini sarkanas. Katru čubināja
Paprika aug labi “spaiņa lieluma” podos (ja ir tumši, tad vēl labāk). Tomātiem - jo lielāki podi, jo labāk.
ekstra negadās, bet, ja tev gadās būt Depo, tad tur ir stends ar nocenotiem augiem, tiesa pasprāgušiem vai, kas tikko sākuši noziedēt. Es ļoti bieži paķeru pa 1,41 eur i lielāku, i mazāku podiņu, parasti iespējams atdzīvināt ;D
Augus atrast nebūtu tik traki -, esmu sešus gabalus akumulējis. Man ir problēmas ar podiem. Šķiet ka podi ar normālu noteces caurumu vairs nepastāv. Depo kaut ko var sakombinēt, bet tādos mazajos ziedu un augu veikalos, kur podi ir ļoti skaisti un stilīgi, vien noplāta rokas kad paprasu par tāda veida podiem. Nesen izlēmu savu mammillaria kaktusu pārstādīt lielākā podā, un jezin kamēr es atradu
Pirms sākās karstie laiki, izņēmu pāris daikonus no zemes. Nav varbūt tik feini lieli kā Japānā, bet manie ir resnulīši tāpat
Sacepšu uz pannas ar sojas mērci un dashi.
Nu paga, šie ir ļoti statistiski normāli daikoni, nevajag te
Nu tādēļ jau saku, ka labi resnulīši ![]()
daiktoni ![]()
Smuki! Tagad jāpasūta neīstā koka čūska (gaiši zaļā), un jāieliek lapotnēs ![]()
Vēl nedaudz un māja oficiāli būs par mežu jādeklarē xd
Par džungļiem!! Mazo dekoratīvo ananāsu jānopērk un vēl kādu mazo banāna palmu.






