Ziemīšu gaidu stūris: advente, stāsti un eglītes

iespējams bet pats interjers arī izskatās tā kā no padomju laikiem

1 Like

Tas gan

Tagad mēs zinam, kurā birojā aizskrējušas slēpties visas gaiši brūnās biroja mēbeles kopā ar baltajiem iekaramajiem griestiem. :D

Šis svaigāks, tam ir divtūkstošo dvaša. Vecais jaunais remonts. :D

2 Likes

Vai tu gribi pateikt ka it arī citu veidu biroja mēbeles un griesti?

1 Like

Kurs zin, varbūt vēl drusku jāpaciešas un šis atkal būs modē. xD

Es teiktu, tagad koka krāsas mēbeles būs vainu krietni baltākas un blāvākas, vai arī uz melno pusi. Tieši tas brūnais piesātinātais pārklājums ir riktīgi aizgājis, atceros man mājās visi rakstāmgaldi ir bijuši tieši tādi. Ar tiem iekaramajiem griestiem ar ir kā ir. Biroja mājā gana modē var būt pliki betona griesti. Ja jāliek šāds te iekaramo griestu stils, es teiktu, ka tagad liks tīri baltus paneļus bez raksta uz melniem profiliem( tiem rāmjiem uz kā stāv bloki).

1 Like

tooooč, reāli + vēl tie plakātiņi kā informācijas dēļi skolās ;DD

2 Likes


:christmas_tree: noskaņojumam~

7 Likes

Nu vienkārši fantāzija. :kawaii_potato:

2 Likes

Te mans galsiņš, kā citiem?

6 Likes


Mēs vairāk uz siltajiem ēdieniem

5 Likes

Mēs jau paēdām but here mūsu eglīte

9 Likes


Kārtīgu lasāmvielu dabūju

6 Likes


Kā veiksies ar dāvanām, vēl jāredz. :D

7 Likes

Priecigus Ziemassvētkus! :christmas_tree:

10 Likes

Update manam adventes vainagam :rofl: šī dāma nu jau izveidojusi sev ligzdiņu

bet, ja tik cozy, ko es tur protestēšu :smiling_face_with_three_hearts:

Lai visiem tik feini Ziemassvētki! :kissing_cat:

9 Likes

rīt beidzot pirmā advente, ārā lietainais sals ar’ atnācis un iespēris pa radiatoriem, lampiņas sakarinātas logos, veikalos jau skan ziemīšu mūzika, viss spīd un laistās, un arī es sāku just nedaudz svētku noskaņu. :christmas_tree:

Winter Solstice Christmas GIF

par cik šī tēma jau gatava, domāju atkal to pacelt, lai varam turpināt tālāk iedvesmoties viens no otra par dekorāciju taisīšanu, dalīties ar ziemīšu gardumu receptēm, šī gada adventes vainagu bildēm, eglītēm un tips and tricks, kā labāk kaut ko iesaiņot :grin:

daži jau šur tur ielikuši pa bildei, kā top viņu rotājumi, bet gribētu arī pārējos paklausīties, kā viņu mājās atnāk ziemīšu gaidīšana?

4 Likes

Dāvanu maisiņš for the win XD

Pašlaik visvairāk gaidu kad tiks izziņoti slepenā salaveča apdāvināmie

1 Like

Jā, tas ir ultimatīvs risinājums, pašam iesaiņot tas nekas nav sarežgīts, ja vien kaut kādu pievienoto vērtību vēlies ielikt, arī ja vien ko baigi neizdomā - locījumus neparastus vai apvienot divus dažādus papīrus kopā.

Gaidīt negaidu, bet gaidu.

Es katru gadu cenšos uzbāzt pa kādai papildus lampiņu virtenei un tā mans pagalms lēnām sāk atgādināt Lampūnu ziemassvētkus :smiling_face_with_horns:

4 Likes

būsi kā tajā filmā: ka google earth varēs redzēt

1 Like