Ziemīšu gaidu stūris: advente, stāsti un eglītes


In the wild

3 Likes

18 dec.
Ķīpsala
COCA-COLA auto un tam visa klātesošais

2 Likes

Darbā ar egle uzbūvēta

2 Likes

kinda gribētos boikotot ja būtu gājējs par to neseno Ai gājienu

1 Like

Varētu piekrist. Bet vairumam cilvēku, kas nav svētīti šajā tēmā, vispār neko nezina. Mūsu platumgrādos šo reklāmu vispār neesmu manījis.

Neviļus atcerējos:

Atceros, ka to rullēja Forum Cinemas (tolaik CocaCola plaza) pirms filmām, tik šiki izskatījās uz lielā ekrāna. Un ārpus tā arī.

4 Likes

Es šo it nemaz neatceros, bet man dziļi iekšā prātā ir sajūta, ka esmu redzējis. :D

1 Like


neliela iedvesma bija no whatsapp krāpniekiem ;DD

6 Likes

5 Likes

Depo pilns ar kolosāliem stikla rotājumiem un man īsti nav jēgas pirkt jo kaķu māsas visu sašķaidīs :/

1 Like

Nobildē un pakarini izprintētās bildes :D

3 Likes

aizbraucu pastaigāties un čiekurus savākt, negaidīti uzdūros tirdziņam un laikam jau biju tīri izsalkusi, nodegustēju pilnīgu visu, ko deva :D no kaņepju sviestiņa līdz sukādēm un marinētiem gurķīšiem ;D Rīt vēl tik strādā.

4 Likes


:christmas_tree:

7 Likes


Manā mazā kūciņa - bija kā filmās, eju uz citu spotu un ar acu kaktiņu pamanīju and you just know “they’re the one :heart_eyes:”, lai gan viena jau bij nozāģēta :sweat_smile:
Bonus: ēnas uz griestiem un sēnītes🍄

7 Likes

nezinu cik ilg tā, bet ārā sniedziņš snieg! ;3 uzreiz ziemīšu sajūta

7 Likes

Uzkabināju šādas tādas lampiņas kamēr vēl sniegs

9 Likes

5 Likes

2 Likes

Atbildīgais par zīmēšanu biju es

5 Likes

Attāla Ilūkstes egle

7 Likes