18 dec.
Ķīpsala
COCA-COLA auto un tam visa klātesošais
kinda gribētos boikotot ja būtu gājējs par to neseno Ai gājienu
Varētu piekrist. Bet vairumam cilvēku, kas nav svētīti šajā tēmā, vispār neko nezina. Mūsu platumgrādos šo reklāmu vispār neesmu manījis.
Neviļus atcerējos:
Atceros, ka to rullēja Forum Cinemas (tolaik CocaCola plaza) pirms filmām, tik šiki izskatījās uz lielā ekrāna. Un ārpus tā arī.
Es šo it nemaz neatceros, bet man dziļi iekšā prātā ir sajūta, ka esmu redzējis. :D
Depo pilns ar kolosāliem stikla rotājumiem un man īsti nav jēgas pirkt jo kaķu māsas visu sašķaidīs :/
Nobildē un pakarini izprintētās bildes :D
aizbraucu pastaigāties un čiekurus savākt, negaidīti uzdūros tirdziņam un laikam jau biju tīri izsalkusi, nodegustēju pilnīgu visu, ko deva :D no kaņepju sviestiņa līdz sukādēm un marinētiem gurķīšiem ;D Rīt vēl tik strādā.
Manā mazā kūciņa - bija kā filmās, eju uz citu spotu un ar acu kaktiņu pamanīju and you just know “they’re the one
Bonus: ēnas uz griestiem un sēnītes🍄












