Vecrīga šogad ļoti skaisti izdekorēta
tā kā pasakā ![]()
tas sniegs varētu ilgāk turēties
Aizčāpoju. Nothing special really
Viena gara rinda uz mašīnas furgonu un apkārt dala kolu
Mēs tomēr neaizbraucam, jo nepaspējām :(
Uz balli gatavojamies
Neesmu eksperts, bet šķiet nekā vairāk tur arī nemēdz būt.
Šogad kaut kā gribējās lielāku daļu whimsy iekļaut dāvanās vecākiem ![]()
Aa un nepērkat dāvanu papīru no Jāņa Rozes. That shit self destructs if it even sees a corner
Tas nav no JR atkarīgs tas materiāls ir arī citis veikalos,man vienreiz maxima nepaveicās…idejiski tos riktīgi plānos nav jēgas pirkt pie mazākās ieloces viņi plīst
Es dažāda tipa dāvanām pērku dažāda tipa iesaiņošanas papīrus, bet ne visos veikalos piedāvā tipus T^T
Makes more sence
nē, nu klau. jums jābrauc ciemos pie manis uz ofisu - būs labie papīri par lēto cenām savējiem ;D
jā, jā, nepērciet, nepērciet.. jo mūsējo kā reiz tur netirgo :D
Jāatceras šo uz nākamo reizi xD
Zinu ka pareizie papīri pieejami Lielezeres Rimi ![]()
Ir, ir ![]()
Nekā diža, bet nu.
Šoreiz arī neaptinām neko, jo negribējās pārbāzt egli. Likās ka šoreiz nekā baigi nevajag uz tās.
Tu tik ar tām svecēm uzmanīgi
Atceros, ka bērnībā uz eglītes brīnumsvecītes dedzinājām. Atminos, kā sīks, tās man ļāva aizdezināt.
Īstas sveces gan var sanāks visnotaļ silti ziemassvētki.
Gribu šādus Ziemassvētkus ! Jat pa prērijām uz ziemeļbriežiem XD
Priecīgus Ziemassvētkus







