Ziemīšu gaidu stūris: advente, stāsti un eglītes


Vecrīga šogad ļoti skaisti izdekorēta

8 Likes

tā kā pasakā :kawaii_potato:
tas sniegs varētu ilgāk turēties

1 Like

Aizčāpoju. Nothing special really
Viena gara rinda uz mašīnas furgonu un apkārt dala kolu

Mēs tomēr neaizbraucam, jo nepaspējām :(
Uz balli gatavojamies

Neesmu eksperts, bet šķiet nekā vairāk tur arī nemēdz būt.

Piparkūku Vīriņš pie Kalnciema Ezīša un Puķu Veikaliņš pa ceļam uz Crazy Dog


5 Likes

Šogad kaut kā gribējās lielāku daļu whimsy iekļaut dāvanās vecākiem :kawaii_potato:

Aa un nepērkat dāvanu papīru no Jāņa Rozes. That shit self destructs if it even sees a corner

7 Likes

Tas nav no JR atkarīgs tas materiāls ir arī citis veikalos,man vienreiz maxima nepaveicās…idejiski tos riktīgi plānos nav jēgas pirkt pie mazākās ieloces viņi plīst

1 Like

Es dažāda tipa dāvanām pērku dažāda tipa iesaiņošanas papīrus, bet ne visos veikalos piedāvā tipus T^T

Makes more sence

nē, nu klau. jums jābrauc ciemos pie manis uz ofisu - būs labie papīri par lēto cenām savējiem ;D

jā, jā, nepērciet, nepērciet.. jo mūsējo kā reiz tur netirgo :D

3 Likes

Jāatceras šo uz nākamo reizi xD

1 Like

Zinu ka pareizie papīri pieejami Lielezeres Rimi :grin:

Ir, ir :grinning_face_with_smiling_eyes:

Neviļus atcerējos :D

4 Likes

Nekā diža, bet nu.
Šoreiz arī neaptinām neko, jo negribējās pārbāzt egli. Likās ka šoreiz nekā baigi nevajag uz tās.

8 Likes

Tu tik ar tām svecēm uzmanīgi

1 Like

Atceros, ka bērnībā uz eglītes brīnumsvecītes dedzinājām. Atminos, kā sīks, tās man ļāva aizdezināt.

Īstas sveces gan var sanāks visnotaļ silti ziemassvētki.

1 Like

Gribu šādus Ziemassvētkus ! Jat pa prērijām uz ziemeļbriežiem XD

3 Likes

Priecīgus Ziemassvētkus

4 Likes