Ziemīšu gaidu stūris: advente, stāsti un eglītes

Finally I have them all :sparkles::smiley: Christmas :christmas_tree: TBHK arts plakati ar visiem varoņiem.

8 Likes

Beidzot arī man ir egle :star_struck:

Tās sveces nav tik šķības kā izskatās, I swear :joy:

9 Likes

Mana eglite(maksliga)

12 Likes

12 Likes


Kur gan bez zirņiem ar speķi

5 Likes

Tas jau vai tad nebija Vecgada vakarā??

Huh? Nu man ģimenē/radu lokā ir pieņemts tieši ziemīšos

ārā arī sniedziņš sāka beidzot snigt! :snowflake::smiling_face_with_three_hearts:

lai nu kā, priecīgus Ziemassvētkus visiem! :christmas_tree:

11 Likes
6 Likes

Priecīgus Ziemassvētkus :christmas_tree:

2 Likes

6 Likes

Beidzot man arī tagad ir eglīte :blush::christmas_tree::sparkles:

9 Likes

šito pie mums vajag

Interesanti tik vai tāda veida skaidrošanās ir abpusēja. Vai arī tur ir viens izaicinātājs un otram nav kur likties. :D

Abpusēja. Ideja ir tā, ja ļoti saīsināt, izgāzt visas dusmas un aizvainojumus, kas sakrājušies, taču beigās visi apskaujas, dejo un svin. Tur kaujās ne tikai džeki, bet arī sievietes, bērni, visi visi.

Īstenībā izskatās dīvaina, tomēr pa savam diezgan forša tradīcija manuprāt. Varētu piekopt :joy:

5 Likes