Finally I have them all ![]()
Christmas
TBHK arts plakati ar visiem varoņiem.
8 Likes
Tas jau vai tad nebija Vecgada vakarā??
Huh? Nu man ģimenē/radu lokā ir pieņemts tieši ziemīšos
Priecīgus Ziemassvētkus ![]()
2 Likes
šito pie mums vajag
Interesanti tik vai tāda veida skaidrošanās ir abpusēja. Vai arī tur ir viens izaicinātājs un otram nav kur likties. :D
Abpusēja. Ideja ir tā, ja ļoti saīsināt, izgāzt visas dusmas un aizvainojumus, kas sakrājušies, taču beigās visi apskaujas, dejo un svin. Tur kaujās ne tikai džeki, bet arī sievietes, bērni, visi visi.
Īstenībā izskatās dīvaina, tomēr pa savam diezgan forša tradīcija manuprāt. Varētu piekopt ![]()










