Pierakstījos pie Bokvaldes, nu gan tur ir lielās rindas, tik februāra beigās tiku
Nu ko, esmu Stradiņu, gaidu rindā
Veiksmi!
Principā… Tās pilsdrupas ir piena zobs. Piena zobs zem kura nav īstais zobs. Robu aiztaisīja, bet tas ir pagaidu risinājums, potenciāli būs vainu implants vai protēze jādabū
Martā eju pie higēnista, aprīlī atkal labot zobus
WTF, tā arī var būt? Ko ārste par to teica? Un vispār, kā pie velna tev joprojām bija piena zobs?
Nobrīnījās, bet neko sīki nestāstīja. Tik to ka tehniski viņam vajadzēja izkrist pirms gadiem 10. Bet rentgenā legit ir piena zobs ar savām mini saknēm un vnk tukšums zem tā. Also viņš turas iekšā labāk nekā tam vajadzētu
Bet nu, ja nav īstā zoba kas gribētu augt, nav nekā kas radītu spiedienu uz piena zobu, ta sis tur čilo
Nu baigi interesanti, ka apakšā nav īstā zoba…
Tas tik ir pavērsiens. Vismaz tai zoba drupšanai ir izskaidrojums un var nebaidīties, ka pārējie zobi nepārdzīvos nākošo sausiņu.
Tā tas mēdz būt. Manai māsai arī ir tāda situācija. Pēc tā zoba izņemšanas atliek vien izdomāt kā aizpildīt tukšumu, citādi pārējie zobi to izdarīs tavā vietā un kropļos žokli.
to pašu zobārst stāstīja. vienīgi jautājums ko. Implanti ir dārgi un ir opcija ka ķermenis atgrūdīs, bet viena zoba protēzes ar varētu būt pīckāšanās + jāpārvar mentālais bloks, ka tā takš vecu cilvēku padarīšana
Kāpēc uzreiz vecu cilvēku. Tu vari iedomāties, ka esi hokejists, kuram izsists zobs. :D
Apdeits. Zobs kas šo visu “tūninga” epopeju aizsāka bija pats trakākais un īsto plombi tik septembrī dabūšu
Gads nebūs ne pagājus ![]()
![]()
![]()
Ko tik ilgi?
Šito uz pēdējo atstāja, jo baigi sarežģīts gadījums. Pēdējais zobs rindā un robs paliels
Un garas rindas
a tas nekas ka tāds nesalabots tik ilgi stāv? ![]()
viņš ir daļēji salabots. lielāko daļu bojājuma iztīrija, sapildija zāles, uzlika īslaicīgo plombi kas pa lielam ir tāda pati kā parastā bet biki vājāka un ar īsāku mūžu - bet nu mēnesi noteikti izturēs. tehniski varot būt visādas blaknes, bet itkā šim nevajadzētu būt tad gadījumam. pirmās divas dienas ir vislielākas risks, pagaidam ir tāda lielāka kņudoņa, bet pat pēc amnestēzijas noiešanas īsti nesāp. žoklis vienīgi
Ja tu ej pie tās,kuras es gāju. Es pats te lēnām sāku iet uz piemājas veselības centru, kur nav tik traku rindu.
Viņa labi dur, tā kā nesāp XD
vienalga vai sāp, man parsonīgi vairāk nepatīk sajūta, kad adata atduras pret žokli.
