Zobi pret rudzu sausiņu - Vai kāds zin kādu labu zobārstu?

Pierakstījos pie Bokvaldes, nu gan tur ir lielās rindas, tik februāra beigās tiku

1 Like


You make just a few searches…

4 Likes

Nu ko, esmu Stradiņu, gaidu rindā

Veiksmi!

Principā… Tās pilsdrupas ir piena zobs. Piena zobs zem kura nav īstais zobs. Robu aiztaisīja, bet tas ir pagaidu risinājums, potenciāli būs vainu implants vai protēze jādabū

Martā eju pie higēnista, aprīlī atkal labot zobus

3 Likes

WTF, tā arī var būt? Ko ārste par to teica? Un vispār, kā pie velna tev joprojām bija piena zobs?

Nobrīnījās, bet neko sīki nestāstīja. Tik to ka tehniski viņam vajadzēja izkrist pirms gadiem 10. Bet rentgenā legit ir piena zobs ar savām mini saknēm un vnk tukšums zem tā. Also viņš turas iekšā labāk nekā tam vajadzētu

Bet nu, ja nav īstā zoba kas gribētu augt, nav nekā kas radītu spiedienu uz piena zobu, ta sis tur čilo

4 Likes

Nu baigi interesanti, ka apakšā nav īstā zoba…

Tas tik ir pavērsiens. Vismaz tai zoba drupšanai ir izskaidrojums un var nebaidīties, ka pārējie zobi nepārdzīvos nākošo sausiņu.

Tā tas mēdz būt. Manai māsai arī ir tāda situācija. Pēc tā zoba izņemšanas atliek vien izdomāt kā aizpildīt tukšumu, citādi pārējie zobi to izdarīs tavā vietā un kropļos žokli.

2 Likes

to pašu zobārst stāstīja. vienīgi jautājums ko. Implanti ir dārgi un ir opcija ka ķermenis atgrūdīs, bet viena zoba protēzes ar varētu būt pīckāšanās + jāpārvar mentālais bloks, ka tā takš vecu cilvēku padarīšana

1 Like

Kāpēc uzreiz vecu cilvēku. Tu vari iedomāties, ka esi hokejists, kuram izsists zobs. :D

3 Likes

Apdeits. Zobs kas šo visu “tūninga” epopeju aizsāka bija pats trakākais un īsto plombi tik septembrī dabūšu

1 Like

Gads nebūs ne pagājus :sweat_smile::sweat_smile::joy:

Ko tik ilgi?

Šito uz pēdējo atstāja, jo baigi sarežģīts gadījums. Pēdējais zobs rindā un robs paliels

Un garas rindas

a tas nekas ka tāds nesalabots tik ilgi stāv? :eyes:

viņš ir daļēji salabots. lielāko daļu bojājuma iztīrija, sapildija zāles, uzlika īslaicīgo plombi kas pa lielam ir tāda pati kā parastā bet biki vājāka un ar īsāku mūžu - bet nu mēnesi noteikti izturēs. tehniski varot būt visādas blaknes, bet itkā šim nevajadzētu būt tad gadījumam. pirmās divas dienas ir vislielākas risks, pagaidam ir tāda lielāka kņudoņa, bet pat pēc amnestēzijas noiešanas īsti nesāp. žoklis vienīgi

1 Like

Ja tu ej pie tās,kuras es gāju. Es pats te lēnām sāku iet uz piemājas veselības centru, kur nav tik traku rindu.

Viņa labi dur, tā kā nesāp XD

vienalga vai sāp, man parsonīgi vairāk nepatīk sajūta, kad adata atduras pret žokli.