Zobi pret rudzu sausiņu - Vai kāds zin kādu labu zobārstu?

Man pagaidām šajā ziņā veicas. Kad skolas laikā gāju pie zobārsta visādi mēdz gadīties, tagad gan viss chill.

Man visvairāk nepatīk kad jātaisa apakšējais žoklis un dur ilgi un vairākas reizes. Labāk gan tā nekā bez. :D Man dažas reizes bērnībā urba ar ļoti apšaubāmu anestēziju un es to galīgi negribu atkārtot.