Gada īsākās nakts gaidās 2026

Sākumā izlasīju baltu balodi. Ja tā, tad @Jua to ir nokārtojusi ar pīli skurstenī :smiley:

1 Like

Vari būt priecīgs jo izlasīji pareizi

Es pārrakstijos xd

Es šobrīd plānoju ko darīt jāņos, kā izskatās, kur plānojas forumam?

Skatos ka idejas bija izteiktas, bet laikam nekas konkrēts netika izlemts vēl?

Nu plāns A patreiz ir pie @Mikan Rīgā,( bet tur vēl pāris jautājumi jānoskaidro cik sapratu) ar Dzegužkalna tradicionālo Jāņu apmeklēšanu

Ja akurāt vajadzēs palikt pa nakti kādam Rīgā, to varēs pie manis darīt, pāris mājas tālāk

1 Like

1 Like

Pie manis tomēr nevarēs :(

2 Likes

Okei, tas sarežģī lietas
:thinking:

Tehniski ir opcija, netālu no maniem laukiem pie viena ezera palikt, nakšņot teltīs, mašīnās
Ezers labiekārtots, ir ugunskura vietas, peldvieta
https://maps.app.goo.gl/UTvou2F4rEG1FsLX8?g_st=ac
Bet nu, nav garantētas brīvas vietas

Vai visiem ir teltis?

1 Like

Man ir milzīga, varu dalīties

Hmm, es 30min attālumā dzīvoju, man nav vajadzīgs kur palikt haha

Un šoreiz kā jau minēju nevaru aicināt pie sevis, pārāk daudz dārzu/šķūņu un citu labiekārtošanas darbi procesā

Ļoti! :smiley:

1 Like

Jā, bet bezmaksas darbaspēks XD

1 Like

ehh, man mājās svinēs jau man mamma, māsa, brālis ar draudzeni, iespējams pāris brālim draugi, vieta jau ir kur teorētiski, ir dārzi ko apskatīt ķipa, ir “šķūnītis” kur var muzonu klausīties, un chillot, un arī galda spēles var spēlēt… ja ir reāla interese, varu padomāt tuvākajās pāris dienās… bet šis tāds backup variants var būt

vajadzētu saprast cik cilvēku kopā no foruma, lai varu saprast cik reāli, ja grib, varu mēģināt sakopt teritoriju nākamajās ned divās

edit: ir jau bijušas reizes kad ir pari 20 cilvēki uz kadiem svētkiem, vai Jāņiem, es vnk uztraucos par to cik prezentējamu es varu paspēt sagatavot visu

2 Likes

Ja ir telts, var pie manis uz laukiem, pie dīķa. Bet tas ir kā rezerves variants.

1 Like

Tīri lai saprastu skaitu

  • Pievienošos Jāņu svinībām
0 voters

nē nu vēl ir tā skaistā vieta netālu no Shitbirda kur smējāmies ideāli piknika vieta un teltīm vietas arī būtu :D :D

3 Likes

Tas vienīgais baigi tālu nesanāk?

2 Likes

Ja akurāt nebūs obligāti ar ķiverēm jāiet apkārt, tad jau būs ok

okei, patreiz izskatās kā būsim +/- 6 cilvēki
@JunkLado tādu apjomu varētu uzņemt?