Gada īsākās nakts gaidās 2026

Jap, bija tādi laiki. Kad pļavas visū pie strauta, kad uz pussaliņas Daugavā, kad pie manis sētā. @haachikooo un @Maass šķiet uz 3 vai 4 Līgo pie manis bijāt. Tagad gan biš mierīgāk svinam, tuvākie draugi salasās un tāpat sanāk 10+ cilvēki jau.

Katru gadu taisam rotaļas, dziedam, ir savs spotify Līgo mūzikas playlists ar 22+ stundām latviešu ziņģu. :grinning_face_with_smiling_eyes::+1:

Ja ir interese: Spotify

Šogad uzliksim vēl projektoru ar klasiskajām latviešu filmām. Manējā jau ielika raudzēt rabarberu sidru, sieru arī paši taisīsim. :grinning_face_with_smiling_eyes::clinking_beer_mugs:

6 Likes

Saprotu, tad pasākums tiek organizēts Cēsīs? @JunkLado ir pieteicies.

Jautājums - cikos ir plānota izbraukšana/ierašanās gribētājiem?

nu 15 min no Cēsīm, “dziļi laukos”, bet jā, gan jau kaut kas notiek arī Cēsīs, ja nu spontāni izdomāsim aizbraukt

un runājot par ierašanos, to jūs varat savā starpā izlemt, man neko nemaina baigi neko

kā jau teicu no juglas ir 1h 10min (waze tā saka)

1 Like

nu pag mums jau ari jasaprot ap cikiem tu butu gatavs mus pie sevis pienemt nav jau ta ka nez plkst 10 no rita jau butu gatavs(zinu biki ar laiku parspileju bet nu piemeram dares)

1 Like

Potenciāli, es būtu gatavs izbraukt no Rīgas tā, lai ap kādiem nu teiksim.. nez… 18:00 būtu tur.

Nop. Labāk uz 17:00, jo tad visi būs 18:00 :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Likes

Nu jā teorētiski, es vnk pieņēmu ka neviens negribēs no paša rīta braukt xD

nu pēc 15:00 būtu vislabāk, bet nepārdzīvošu ja kāds kada iemesla pec atrak atbrauc

5 Likes

Izklausās ok

1 Like

Ja sanāks domāju kkādus pīrādziņus sacept

4 Likes

Man darbā ielvilka lielu daudzumu jāņu siera. Domāju arī vakarā pievienoties.

6 Likes

@haachikooo tīri, lai saprastu skaitu, tu brauksi kopā ar Ričardu un bebi? *atvaino, neatceros vārdu :(

Lilija :baby:

2 Likes

mums te bišk citi plāni uzpeldēja, tā kā nez vai paspēsim apvienot :pensive_face:

1 Like

All good haha

1 Like
1 Like

Es šobrīd domāju par jauna grilla pirkšanu, un sapratu ka bišk’ jāsaprot ko kurš kā varētu atvest

  • Alkoholu, katrs sev nopērk, nu varat savā starpā izlemt ko un kā, es baigi nedzeru, tādēļ nezinu kas ir labs, kas nav.
  • Gaļu ganjau sagādāšu es, ja vien jums kādam nav kāda zināma vieta kur garšīgu šašliku un desiņas dabūt.

Ea domāju svaigā siera bumbas sataisīt, kipa kko šādu

Un pīrāgus
Kkādu šašliku ar varētu sataisīt, Hz, redzēs

2 Likes

Oo siera bumbas, sounds tasty :face_savoring_food:
Pīrāgi always welcomed!

Grils dabūts :grin:

4 Likes

Parīt jau lielākā daļa tiekamies Rundālē, var sīkāk kko izrunāt.
Tik tā īsumā:

  • Alko/dzērieni - ierasts, ka katrs sev paķer vēlamo dziriņu
  • plānoju kādu kilo gaļiņas iemarinēt
  • ja izdosies rīt nomedīt viņus tirdziņā, paķeršu Skrīveru sieru
  • sagatavošu arī kkādas spēles, pag.gad nepabeigtais “Guess who” arī beidzot tapa :grin:
8 Likes