Salody
(Jānis)
June 14, 2026, 8:39am
101
Jap, bija tādi laiki. Kad pļavas visū pie strauta, kad uz pussaliņas Daugavā, kad pie manis sētā. @haachikooo un @Maass šķiet uz 3 vai 4 Līgo pie manis bijāt. Tagad gan biš mierīgāk svinam, tuvākie draugi salasās un tāpat sanāk 10+ cilvēki jau.
Katru gadu taisam rotaļas, dziedam, ir savs spotify Līgo mūzikas playlists ar 22+ stundām latviešu ziņģu.
Ja ir interese: Spotify
Šogad uzliksim vēl projektoru ar klasiskajām latviešu filmām. Manējā jau ielika raudzēt rabarberu sidru, sieru arī paši taisīsim.
6 Likes
Kadiljaks
(Dmitrijs)
June 14, 2026, 1:18pm
102
Saprotu, tad pasākums tiek organizēts Cēsīs? @JunkLado ir pieteicies.
Jautājums - cikos ir plānota izbraukšana/ierašanās gribētājiem?
JunkLado
(Markuss)
June 14, 2026, 1:46pm
103
nu 15 min no Cēsīm, “dziļi laukos”, bet jā, gan jau kaut kas notiek arī Cēsīs, ja nu spontāni izdomāsim aizbraukt
un runājot par ierašanos, to jūs varat savā starpā izlemt, man neko nemaina baigi neko
kā jau teicu no juglas ir 1h 10min (waze tā saka)
1 Like
xHorrorGirlx
(Wicked Creature Of Darkness)
June 14, 2026, 5:21pm
104
nu pag mums jau ari jasaprot ap cikiem tu butu gatavs mus pie sevis pienemt nav jau ta ka nez plkst 10 no rita jau butu gatavs(zinu biki ar laiku parspileju bet nu piemeram dares)
1 Like
Kadiljaks
(Dmitrijs)
June 14, 2026, 5:22pm
105
Potenciāli, es būtu gatavs izbraukt no Rīgas tā, lai ap kādiem nu teiksim.. nez… 18:00 būtu tur.
Liāna
(LILYLI Coffeemanka ☕️)
June 14, 2026, 5:48pm
106
Nop. Labāk uz 17:00, jo tad visi būs 18:00
5 Likes
JunkLado
(Markuss)
June 14, 2026, 6:02pm
107
Nu jā teorētiski, es vnk pieņēmu ka neviens negribēs no paša rīta braukt xD
nu pēc 15:00 būtu vislabāk, bet nepārdzīvošu ja kāds kada iemesla pec atrak atbrauc
5 Likes
H_Hercogs
(Aleksis)
June 15, 2026, 7:15am
109
Ja sanāks domāju kkādus pīrādziņus sacept
4 Likes
Kristianux
(Certified NPC)
June 15, 2026, 10:11am
110
Man darbā ielvilka lielu daudzumu jāņu siera. Domāju arī vakarā pievienoties.
6 Likes
JunkLado
(Markuss)
June 15, 2026, 11:14am
111
@haachikooo tīri, lai saprastu skaitu, tu brauksi kopā ar Ričardu un bebi? *atvaino, neatceros vārdu :(
mums te bišk citi plāni uzpeldēja, tā kā nez vai paspēsim apvienot
1 Like
JunkLado
(Markuss)
June 17, 2026, 10:32am
116
Es šobrīd domāju par jauna grilla pirkšanu, un sapratu ka bišk’ jāsaprot ko kurš kā varētu atvest
Alkoholu, katrs sev nopērk, nu varat savā starpā izlemt ko un kā, es baigi nedzeru, tādēļ nezinu kas ir labs, kas nav.
Gaļu ganjau sagādāšu es, ja vien jums kādam nav kāda zināma vieta kur garšīgu šašliku un desiņas dabūt.
H_Hercogs
(Aleksis)
June 17, 2026, 10:46am
117
Ea domāju svaigā siera bumbas sataisīt, kipa kko šādu
Un pīrāgus
Kkādu šašliku ar varētu sataisīt, Hz, redzēs
2 Likes
JunkLado
(Markuss)
June 17, 2026, 4:15pm
118
Oo siera bumbas, sounds tasty
Pīrāgi always welcomed!
Maass
(Marija)
June 18, 2026, 9:16am
120
Parīt jau lielākā daļa tiekamies Rundālē, var sīkāk kko izrunāt.
Tik tā īsumā:
Alko/dzērieni - ierasts, ka katrs sev paķer vēlamo dziriņu
plānoju kādu kilo gaļiņas iemarinēt
ja izdosies rīt nomedīt viņus tirdziņā, paķeršu Skrīveru sieru
sagatavošu arī kkādas spēles, pag.gad nepabeigtais “Guess who” arī beidzot tapa
8 Likes