Uz audekla pilnīgi ![]()
Nākamais apdeits pa manu projektu
Šoferis tomēr nebūs īsti kustināms, nu vieni vienīgi radošie blok
Reku video ar sīkāku info
nice, super dinamiska poza!

Plāno pūst praimera krāsu un arī krāsot? Vai atstāsi tādu, kāds ir?
Biki pa raibu patreiz ir xd un tā caurspīdīga plasmasa galīgi nav tas kas šeit iederās. Sarkanie elementi ganjau paliks sarkani, bet tumšās sarkani un ar visu sudraba drybrush
Mocis pa lielam tik pāris elementi japarkraso, jo pamats jau ir sen nokrāsots
Tev krāsu nevajag? Tomēr varu padalīties ar savu miniatūru akrilu krāsām (man ir gan Citadel, gan Vallejo, gan Army Painter) vai pat varam uzrīkot kādu krāsošanas aktivitāti (jo man pašam jātiek galā ar Plēsoņu).
Krāsošanas pasākums būtu tīri nice
Super. Tad tikai būtu jāizdomā lokācija (pie manis var līdz saviem 4-5 cilvēkiem, vai nu pie galda vai labāk uz zemes un kādiem spilveniem). Yuranka Games negribās visu laiku noslogot ar ko šādu, bet varbūt laiks arī uzrunāt citas vietas, kur notiek šādi krāsošanas pasākumi (kā piemēram MegaGames veikaliņš, bet zinu, ka viņi prasa kādu summu, kas laikam nebūtu tik traģiski, ja esam vairāki).
Ja nu kāds vēlētos ar pievienoties no malas, tad man ir miniatūras, kuras varu iedot krāsot.
Ja tu vēl dzīvot Zolitūdē, esmu tikai par.
atkarīgs kad un kur, bet labprāt pamēģinātu
Baigi labais tas pūķis! Kas tas ir? Stikls? Flīzes?
Frezets saplāksnis
Vai kādam nav aizķēries nevajadzīgs, paliels stikla trauks - ir doma uztaisīt noslēgtās ekosistēmas terāriju
Vecā National Geographic žurnālā atradu šo puisīti, kurš ir attēlots kā viens no bojāgājušajiem 1813. gadā, kad nogrima kuģis “Scourge”. Izdomāju viņu aptīt saldos sapņos. ![]()
![]()
Bieži kolāžas sanāk taisīt?
Baigi nē, bet ik pa pāris mēnešiem kaut ko uztaisu. Vakar piesēdos jo domāju par kalendāru un gribēju paskatīties kas man ir pa materiāliem. Būs jādabū kādi patriotiski žurnāli.












