Miniatūru stūris

Šodienas rezultāts un faktiski manas pirmās (semi) pabeigtās miniatūras.

Spacing Guild alianses tokenam ieprovēju primāri metāla krāsas. Jāsaka, ka man patīk, ļoti viegli klājas un labi izskatās ar minimālu laikā ieguldījumu.

Mazajiem Etsy pasūtītājiem smilšu tārpiem ieprovēju akrila burnt umber tinti pūst ar aerogrāfu. Izrādās akrila tinte it ļoti glossy. Smilšu tārpi tagad vairāk pēc gliemežiem izskatās, ko varētu iespējams labot ar matt laku. Jāpadomā.

Un visbeidzot tā kā biju uz paletes uzlicis sarkano krāsu, ieprovēju arī sarkanā spēlētāja spiegus nokrāsot. Žēl, ka Etsy printētājs bija pielimējis krāsainās pamatnes pie miniatūrām, čakars tās ripas krāsot netrāpot uz miniatūras pamatnes.

7 Likes

Super! Tārpiem ar nav ne vainas, lai gan drusku slieka ir.

2 Likes

tehniski smilšu tārps Dune universā ir pāraugusi slieka :D

2 Likes

Šovakar visādi aerogrāfa eksperimenti. Zenitāla izgaismojuma efekts figūrām, kas būs primāri baltas.

Spiegu spēlētāju bāzes krāsas. Dzeltenā Daler Rowney tinte ļoti apbēdinoša - izskatās tāda zaļgana pēc uzpūšanas, bet būs gana labi tālākai otas krāsošanas bāzei.

Tan praimera figūras uztaisītas tumšākas, lai vēlāk var zenitāl-izgaismot. Šeit izmantoju nevis burnt umber tinti, bet gan jaucu pats kopā standarta krāsu ar aerogrāfa krāsas šķīdinātāju, lai var uzpūst.

Sarkanā praimera Bene Gesserit dāmām tomēr būs jāiet pie zilā spēlētāja secīgi uzpūtu sākumā zilu un vēlāk magenta tinti, kas būs labāka bāze miesas tonim.

Sarkanā praimera Mentāta miniatūra būs primāri militārā apģērbā tādēļ sajaucu zilo tinti ar dzelteno, lai galā sanāktu zaļās tintes zenitāls.

Bene Gesserit kulta vadītājai randomā uzpūtu magenta tinti. Nezinu vēl ko ar viņu darīt. Baltu zenitālu negribas pūst pa virsu.

5 Likes

@Arnissan, kā Tev beigās sanāca miniatūras?

Kā arī - nesen pamanīju, ka Army Painter ir sākuši tirgot krāsu marķierus:

3 Likes

Opā, interesanti kā ar šiem ir krāsot.

1 Like

Cik skatījos video, tīri labi, ja ir lielākas detaļas ko krāsot (bet pašlaik viņiem visi marķieri ir vienāda izmera), kas nozīmē ka pinķeris mazākām detaļām, bet zinu, ka šos noteikti ielikšu savā wishlistā :sweat_smile:

Tā skatoties man rodas jautājums vai tik nevar ņemt citus uzpildāmos marķierus un tajos vienkārši krāsu iebliezt.

Vienīgais, kas varetu būt, ir “sūklīša” caurlaidība varētu ietekmēt.

1 Like

Yup, šīm krāsām jo īpaši. Speed Paints ir šķidras krāsas - nav tādas pašas kā akrila standarti. Domāju, ka vēl jau varētu tās, ko liek “airbrush”-ā.

Faktiski biju mēģinājis parastās akrila, atšķaidot ar šķīdinātāju, speciālu domātu, tīri labi gāja, manam nepieredzējušai acij tā likās vismaz :sweat_smile:

Tās uzreiz gatavās gan varētu uzreiz, viņas ir tādas diezan piemērotas.

1 Like

11 Likes

Redzu sasniegti jauni krāsošanas augstumi. Praise the Omni Messiah!

Cik daudz laika šis prasīja?

1 Like

Es ļoti maz biju krāsojis pēdējo mēnešu laikā. Šis man iesākās vasārā :smiley:

1 Like

Sāku likt kopā Predator model kitu. Var pamanīt, ka ir vecāka gadu gājuma modelis. Ļoti viegls, bet otra problēma - ka saliekot kopā detaļas, joprojām lielas spraugas paliek. Skatījos, ka tos biju noziedojis savai mākslas asociācijai - tādēļ pasūtīju Miliput mālu un Vallejo Putty spiežamā tūbiņā. Kaut kā būs šie caurumi jānovērš.

Plus - Plēsoņam izveidojušies kaut kādi sumo stringi. Būs jāpadomā izveidot labākas bikšeles puisim.

5 Likes

Gāju cauri saviem krājumiem un saliku figūriņas studentiem, ko varētu pasākumos piedāvāt.

Priekš sevis, atradu ka man bija Goblin King. Pieliku amfībijas tipa roku un otrā rokā - revolveri. Jo, ko ne? :joy:

6 Likes

Šodien novadīju tādu mazo meistarklasīti draugiem. Šiem ļoti patika un prasīja nākamo :sweat_smile: Es pabeidzu vienu iesāktu (peldrūķi) un smilšu tārpu (bet man vajadzētu dabūt balto smilti. Vajadzētu ar PVA ūdeni pielīmēt tās).

Viņi izkrāsoja mūziķi un lokšāvēju (viena bulta tik nokrita).

9 Likes

Noskatījos tādu jauku video. Saprotu, ka šādi veikali man ir topā šajā dzīves posmā :smiley: Būs kādu dienu atkal jāpiestaigā pie tiem, kas mums ir Latvijā:

2 Likes

Šodien pirmo reizi iemēģināju 3D printeri, kuru dabūju no Menestreļa :smiley: Neliels mērkaķis, bet sākumam derēs. USB for scale

9 Likes

man patīk kā viss fons ir viens liels lineāls, bet tā pat kaut kas mērogam bija nepieciešams.

5 Likes

Kā tu sapratīsi, ja nu tās ir collas vai ko tur imperiālisti lieto.

1 Like