Saldumu stūrītis 🍬

Ah yes, nekas neasociējas ar latviešu zemnieku ražojumu kā matcha un pistācijas

5 Likes

Matcha bija laikam tikai krāsai jo nejutās nemaz, pistācijas gan bija stipras. Šokolāde galā visu saglāba. No manis 5/10 maskarpones bija labāks

1 Like

Zemnieku upeņu saldējums ir :ok_hand:

You know what, likšu šo bildi šeit xd

1 Like

Kafijas namiņš Brīvības gatvē. :doughnut:

Ja nofočē un ieliek Instagramā dabu vēl vienu virtuli pa brīvu, tātad man diemžēl tagad ir pieci virtuli. Smags darbs to visu apēst

12 Likes

Omg :smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

Kā geiminga kultūrā saka - “skill issue, yo” :smiley: Atstāj kādu uz nākošo dienu. Bet izskatās tādi pārlieku saldu saldie.