Saldumu stūrītis 🍬

Nu ka kurām :woman_shrugging: But I like this one better than chocolate selga.

1 Like

Pagaršoju šo jubilejas siera kūku. And I do not like it, vairs nekād neņemšu. Jo, pārāk salda, super salda, knapi apēdu visu līdz galam, un man pietrūka iekšā varbūt kaut kāds ievārījums vai kaut ko skābu, jo savādāk tik salda, tāda sajūta kā ēd cukura gabaliņu.
Un 3,50 € tas ir tomēr dārgi.
Dodu 5 balles.

1 Like

Vajadzēja vismelnāko kafiju bez cukura paņemt :sweat_smile: Tad labāk ietu lejā

2 Likes

nebija sen ēsts napaleons

4 Likes

2 Selgas iepakojumi (padrumstalots), 2/3 iebiezinātais piens, 80g sviests un izkauseta šokolāde pāri dekorācijai. Visu samaisi, sataisi bumbiņas un uz 30min saldētavā iekšā. Un vso gotovo! :smiling_face:

9 Likes

Kafijas namiņā (Brīvības gatve) šobrīd ir Rīgas Garšu svētku piedāvājums, 4-5eur par kafiju un kūku Vecrīgu. Vecrīga tik garšīga, ka paņēmu otro, un gribēju vēl trešo, bet iešu citu dienu, lai baudītu divreiz. Ļoti iesaku :face_holding_back_tears:

Es īstenībā aizgāju pēc virtuļiem, bet viņi teica, ka tie tikai būs no nākamās nedēļas (cerams).

3 Likes

Omg es virtuļus tieši gribu pagaršot :smiley: Nu ok zināšu, ka nākamnedēļ būs.


kakao ir tieši tas, ko vajag šādā lietainā dienā

11 Likes

Es pagaršoju vakar Lidlā kruasānu ar pistācijas garšu, nu vienkārši bomba, ļoti garšīgs, dodu 9 :blush:

1 Like

Lidlā ir baigi garšīgās kanelē kūciņas, ar pistāciju krēmu vai parastās. Es gan viņas ātri atēdos un vairs neskatos uz to pusi :laughing:

5 Likes

Tos ir plānā pagaršot.

1 Like

Viena no labākajām kūciņām kāda jebkad eksistējusi.

3 Likes

Nu gan jūs mani sakārdinājāt…

Had me thinking of them for a while

EDIT: neiesaku, labāk vienkāršas pistācijas.

5 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::drooling_face:
Looks so garšīgi.

Kāpēc?

knapi var sagaršot pistācijas, pildījums ir kā granulaina mastika, lēšu 70:30 pūdercukurs uz pistācijām. Kruasāns arī mīklains, kožot vairākkārt teju izspiedās klēpī.
Sugar overload /10

2 Likes

XfdEal

pati dodu priekšroku parastajām, bet tā abām man vnk nenormāli patīk pati mīklas tekstūra

Test drive.Teorētiski viss kas man garšo :thinking:

2 Likes