Nu ka kurām
But I like this one better than chocolate selga.
Pagaršoju šo jubilejas siera kūku. And I do not like it, vairs nekād neņemšu. Jo, pārāk salda, super salda, knapi apēdu visu līdz galam, un man pietrūka iekšā varbūt kaut kāds ievārījums vai kaut ko skābu, jo savādāk tik salda, tāda sajūta kā ēd cukura gabaliņu.
Un 3,50 € tas ir tomēr dārgi.
Dodu 5 balles.
Vajadzēja vismelnāko kafiju bez cukura paņemt
Tad labāk ietu lejā
2 Selgas iepakojumi (padrumstalots), 2/3 iebiezinātais piens, 80g sviests un izkauseta šokolāde pāri dekorācijai. Visu samaisi, sataisi bumbiņas un uz 30min saldētavā iekšā. Un vso gotovo! ![]()
Kafijas namiņā (Brīvības gatve) šobrīd ir Rīgas Garšu svētku piedāvājums, 4-5eur par kafiju un kūku Vecrīgu. Vecrīga tik garšīga, ka paņēmu otro, un gribēju vēl trešo, bet iešu citu dienu, lai baudītu divreiz. Ļoti iesaku ![]()
Es īstenībā aizgāju pēc virtuļiem, bet viņi teica, ka tie tikai būs no nākamās nedēļas (cerams).
Omg es virtuļus tieši gribu pagaršot
Nu ok zināšu, ka nākamnedēļ būs.
Es pagaršoju vakar Lidlā kruasānu ar pistācijas garšu, nu vienkārši bomba, ļoti garšīgs, dodu 9 ![]()
Lidlā ir baigi garšīgās kanelē kūciņas, ar pistāciju krēmu vai parastās. Es gan viņas ātri atēdos un vairs neskatos uz to pusi ![]()
Tos ir plānā pagaršot.
Viena no labākajām kūciņām kāda jebkad eksistējusi.
Nu gan jūs mani sakārdinājāt…
![]()
![]()
Looks so garšīgi.
Kāpēc?
knapi var sagaršot pistācijas, pildījums ir kā granulaina mastika, lēšu 70:30 pūdercukurs uz pistācijām. Kruasāns arī mīklains, kožot vairākkārt teju izspiedās klēpī.
Sugar overload /10

pati dodu priekšroku parastajām, bet tā abām man vnk nenormāli patīk pati mīklas tekstūra






