https://www.imdb.com/title/tt38828946/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_1_nm_0_in_0_q_my%20royal%20nemesis
Netflixā jauna kdrama translējās. Pagaidām 4/14 epizodes pieejamas. Ir visai jautri.
https://www.imdb.com/title/tt38828946/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_1_nm_0_in_0_q_my%20royal%20nemesis
Netflixā jauna kdrama translējās. Pagaidām 4/14 epizodes pieejamas. Ir visai jautri.
Pag, man tā liekās, vai kaut kādā veidā saistīta ar “Bon Appetit Your Majesty”?
Saistības nav, bet koncepts līdzīgs ar slīdēšanu cauri laikam, bet šoreiz otrādāk - no pagātnes uz nāktoni. Ēdienu negatavo, bet reizēm bauda kontrastam starp laika periodiem. Sižets vairāk uz romanci, galma drāmu, un komēdiju ap vidusslaiku galma dāmas adaptāciju mūsdienu korejiešu sabiedrībā transmigrējot trūcīgas/maznozīmīgas aktrises ķermenī.
https://www.imdb.com/title/tt38788083/
Vakar vakarā noskatījos doramu Therapy game, man ļoti patika, maigs stāsts, tik pat ļoti ievilka kā manga :)
Diezgan sakarīga sporta drāma.
Pat ja neesi ieintersēts iekš beisbola un statistikas, filma gana saprotoši un labi pasniedz ideju un notur spriedzē līdz beigām, tai pat laikā diezgan neierokas visā beisbola tematikā, atstājos pašu galveno.
Pa savam tipiski varoņi, tai pat laikā stāstam ir cita novirze.
8 home run no 10
https://www.imdb.com/title/tt15090124/
Nyam…
Šī bija pieredze, ko zālītes dūmu klātbūtne telpā tikai pastiprināja
Pēc pirmā skatījuma grūti saprast jebkādu pievienoto vērtību vai pat kopēju domu
Sākumā vēl centos savilkt kopā ar kritiku par militārismu, acu pievēršanu uz apkārtējo ciešanām, dzīves rutīnas banalitāti, bet jo vairāk skatījos, jo vairāk pavadieni slīdēja ārā no rokām. Viss kas bija skaidrs, it kā “šī ir elle” recekļaina, asiņaina un kroplaini savērpta ellē kurā ļoti labi var sazīmēt autora darbu pie zvaigžņu kariem un jūras laikmeta parka. Uz šīs nots, tīri vizuāli - cepuri nost. Darbs ir ļoti atmosfērisks, un pilnībā nojauc robežas starp live action un stop motion metodēm, saverpjot visi vienā Dantes cienīgā ceļojumā pa visiem 9 apļiem
Ļoti tematiski pēc filmas šādi mani sagaidīja tuvējais dievnams
Ak jel
Nav labākā filma, ko skatīties zem narkotiku iespaida.
Es neesmu noskatījies pilnībā visu - tikai pāris fragmentus, bet nu es nezinu, vai man pa spēkam būtu visa pilmetrāžas filma. Tomēr tāds visai īpatnējs piedzīvojums. Bet nu - beigās tā ziņa ir tāda, ka to ir sodījis cilvēku augstprātību. Ir kāda aina, kas palika atmiņā vispilgtāk? Kā Tev likās mērkaķa aina? (ja neesmu kaut ko piemirsis - ka tur bija kaut kāda laboratorijas “izmēģinājuma trusīšu” aina?
Tu domā to kur tas čalis gāzmaksā atver durvis paskatās uz spalvainu būtni,l uz galda būtnēm krātiņus kas kaujas, un cursed lelli un aizver durvis ciet?
Jā - vo. Sākumā nodomāju, kur to pie vella biju nosapņojis, jo nevarēju atrast ![]()
tāda veca, bet forša filma ![]()
Ienāca prātā, ka šovasar varētu vēlreiz noskatīties Firefly pēc vairākiem gadiem. Vēl pretendenti- Mērlin; Stargate SG-1; Twin Peaks. Prasās “klasiku”
https://www.imdb.com/title/tt30460310/
everywhere I go, the wind follows. And the wind…smell like rain
Tas ir manas bērnības top sierainais budžeta zinātniskās fantastikas seriāls. :D
Firefly es skatījos krietnu laiku kopš tā izdošanas un man kaut kā nepielipa tā maģija.
Ilgi gribu noskatīties atkal Charmed/Amulets. Atceros bērnībā skatījos pa TV.
Diemžēl kaut kā nesanāk, visu laiku kas jauns iznāk.
https://www.imdb.com/title/tt0158552/
Runājot par sci fi seriāliem, vienmēr gribējies šo noskatīties https://www.imdb.com/title/tt0187636/
Tehniski Jim Henson studios, attiecīgi tur diezgan daudz puppets tiek izmantots
Firefly, gan jau kā visus šovus, ir jāskatās pareizajā milklī. Vai esi redzējis filmu Serenity (2005)? Filma ir turpinājums (un nobeigums) seriālam, bet es to noskatījos pirmo, un no tā man radās intriga. Protams, ir seriāla spoileri, bet man tas neko daudz nemainīja izņemot es jau biju iepazinusies ar varoņiem.
Par SG-1, same. Man vēl joprojām dod tik īpašu piedzīvojuma sajūtu.
Firefly vispār laikam būšot jauna sezona
Nope. Pirms to skatīties man būtu jāatsvaidzina savas Firefly zināšanas, jo galīgi neko vairs neatceros. xD