Bez galvām, kā no šausmenes kādas
https://www.facebook.com/share/p/18ANFj7oGE/
![]()
![]()
Bet man patīk, nice mouse.
Autorei ir daudz diezgan interesantu tēlu ![]()
(4) Ольга Шишова | Facebook
Sasodīts, es pat būtu gatavs nopirkt kādu
Nebij domājis, ka teikšu kādreiz, bet piemīlīgi penīši ![]()
Tās acis tieši
Kamēr neizlasīju vsp nepiefiksēju to ![]()
![]()

Ja pa nopietno, ķīnieši nesmādē instrumentu dizainu zagšanu. Esmu redzējis video kur runa gāja par to, ka ārzemju ražotāji mēdz aizsūtīt savu produktu uz ražošanu Ķīnā un pēc kāda laika redz Amazon pakaļdarinājumus, kas lieto šķietami tās pašas formas ko viņu produkts. :D
Klāt var piemetināt, ka ja tu gribi atvērt ražotni Ķīnā, tu nevari atvērt, tev jāatver sadarbībā ar ķīnas vietējo ražotāju, nodot tehnoloģijas viņu parziņā un ejot prom, arī jāatstāj. Tāpēc pa faktam nereti Ķīnieši vnk iegūst tehnoloģijas uz līdzenas vietas un spēj visu ko vajag.
Un gan jau ir poteciāls tajā, ka šos abus var ražot vienā fabrikā no viena materiāla - tikai viena domāta rietumiem, otra maķenīt komunistiskāka :D
Jūrmalnieki pārdod RAM stienīti. rem very good | Vinted
Es tik aizdomātos pirms spiest roku šim tirgotājam, jo viņš acīmredzami ir pavadījis daudz laika ar mēsliem rokā. ![]()
Zirgāboli ir savā ziņā pat tādi “tīri” mēsli, bet jā, par laimi dezinfekcijas līdzekļi ir. Bet, teikšu godīgi, šis un tas, ka nav pakaišu, salmu mēslos, mani ir pārliecinājis, ka varbūt tomēr šis būs tas, kuram zvanīšu.
Kādam ļoti patika svešie un bija nauda. :D Mazliet pat grūti noticēt, ka šis ir īsts.
Man acīs vairāk duras tas, ka katra istaba ir arī pilnīgi citu interjeru
Tā virtuve pilnīgi neiederas visā tajā interjerā :D Izskatās ka netīšām kāda cita dzīvokļa bilde tiktu ielikta :D
Es pieņemu, ka virtuve un guļamistaba ir aizkulises, kuras nebija paredzēts redzēt apmeklētājam. Ļoti pēc tā izskatās.












