Sludinājumi - "Pērles"

Zin, mani laikam tik visvairāk pārsteidz Svešo telpa. Bļiiiiiin - kāda iespēja miniatūras izstādīt būtu :joy:

bet pārējās - kā Jua un Hercogs saka, kaut kā dīvaini, ka katra telpa ar savu dizainu. Viena kaut kāda semi-Budas, otra 19.beigas un trešā no filmas izrauta :sweat_smile: Interesanta ideja, bet vajadzētu kaut kā izpildījumu citādāku.

kaut kā logi trūkst :flushed_face:

Tas ir pagrabs.

~ :sparkles: K U C E :sparkles:

10 Likes

Tas “ir arī mazāks - 26m2 - pieejams” aizdomīgi sakrīt ar to laiku kad mani landlord pasūtīja tālāk

Nav teikts, ka ir runa par manu, bet iespēja ir gana liela

3 Likes

Tūlīt vedīs tev dzīvoklī jaunos īrniekus skatīties telpu. :D

Tai mājā tiešām neviens nesmēķē? Pirmo reizi redzu, ka to uzskaita kā dzīvokļa plusu.

1 Like

Laikam domāts, ka tieši mājā iekšā nesmēķē

ja nu kādam nagi niez uz pamatīgiem DIY darbiem

1 Like

@akitsu :smiley:

Ja tā pat viss jārauj nost, tev diži nav atšķirība kā tur sakotnēji izskatās. ;D Šitām kocenēm tik var būt tā, ka pati ēka ir gandrīz avārijas stāvoklī. Zema cena vienmēr nozīmē apgrūtinājumus un šajā gadījumā tu ceri, ka vienīgais apgrūtinājums ir dzelsceļš aiz loga.

Ja kārojas projektu, vari arī sākt mest aci kas notiek https://izsoles.ta.gov.lv/ Tur kāda kocene ar mierīgi var uzpeldēt.

1 Like

Stingra , kopta māja

Laikam tas, ko nevajadzētu ietvert pie šī ten, neticās :smiley:

Interesanti, ka ir minēts : Renovated staircase, plumbing, sewage un Ir ari citi varianti - sanāk šajā mājā ir citi dzīvokļi uz pārdosānu

Pati māja, super krimināli neizskatās, pamati i, jo īpaši no dzīvokļa puses švaki. Tieši uz stūri ir tas dzīvoklis.
Tur šaujot gaisā, gan visi 20k būtu jāiegulda. TT DYI projekts :D

1 Like

Uzklāja jaunu krāsu. :D

2 Likes

Tas skaitās arī :smiley:

Nu nē. Neesmu tik liels mazohists

1 Like

Vispār jau vismaz gadi 6, kad skatos sludinājumus pa šo rajonu, M.Lubānas irlā patstāvīgi šos tirgo un čot švaki tirgojas, pretty sure tāpēc, ka nav kanalizācija ievilkta un tas ir visdārgākais pasākums. Pat, ja pārējais izskatās krimināli, ar saviem spēkiem pat tīri ekonomiski var par odziņu uztaisīt :grin:

2 Likes

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/agenskalns/ccpmdn.html#photo-4
Šodien desmitos painformēju ka plānoju vākties ārā. Nepagāja ne diena kā dzīvoklis iekšā ss. Čalim baigiem tempi. Bildes gan nav pirmā svaiguma, ņemot vēra ka ārā redzamas zaļas lapas

4 Likes

tiiikai 6 gadi vecas :D par to, ka bildes ir screenshoti no bildēm, vien iederas pie “pērlēm” :laughing:

4 Likes

eu…čista, es neievēroju nemaz
I mean, makes sence, atslēgas vēl neesmu atdevis, citādi viņš iekšā netiek

2 Likes

Tad jau sanāk, ka vispār neko tur nelabos? Baigais pipars :smiley:

varbūt labos, pieejams jau no 1. maija